Apie mus

Pagrindiniai kontoros veiklos principai yra profesionalumas ir lojalumas bei nestandartinių sprendimų pateikimas klientui.

Skaityti plačiau Skaityti

Advokatų profesinė bendrija IN Corpore  įkurta 2006 m. Šiuo metu bendrijoje teisines paslaugas teikia teisininkų komanda, kuri turi užtikrintas galimybes suteikti savo klientams kvalifikuotas teisines paslaugas.

Komanda yra organizuota, reikli sau ir savo profesinei kompetencijai. Įgyta nemaža darbo patirtis ir įgautas klientų pasitikėjimas užtikrina darbo operatyvumą, kokybę ir sėkmę.

Bendrijos teisininkai teikia teisines paslaugas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio subjektams. Savo klientų interesus atstovauja visų rūšių ir instancijų Lietuvos Respublikos teismuose, o taip pat ir Europos Žmogaus Teisių Teisme.

Vertybės:

  • Profesionalumas
  • Patikimumas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.