STATYBOS TEISĖ

Statybos ranga ir probleminiai su statyba susiję sprendimai

„IN Corpore“ teisininkų ilgametė praktika patvirtina, kad statybos (rangos) teisiniuose santykiuose dalyvauja tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys. Turi ilgametę patirtį ir kompetenciją, atstovaujant ir konsultuojant nekilnojamojo turto vystytojus, investuotojus ir kitus rinkos dalyvius dėl nekilnojamojo turto sandorių. Tarp jų – investicijos į nekilnojamojo turto projektus, pajamas generuojančio turto įsigijimas, statybų pagal pageidavimą sandoriai. Statybos (rangos) teisiniai santykiai prasideda nuo statybą leidžiančio dokumento išdavimo iki statybos užbaigimą patvirtinančio dokumento gavimo procedūromis arba ne būtinai. Statybos (rangos) santykiuose kyla įvairūs klausimai: kokybės, statinio atitikimo projektui, statybos leidimo išdavimo teisėtumo ir trūkumų nustatymo ir tinkamo sutarties sąlygų vykdymo etc.

Advokatų kontoros ekspertai taip pat konsultuoja klientus statybų, planavimo ir žemės teisės klausimais, atlieka žemės vystymo galimybių nuodugnų patikrinimą, konsultuoja visais nekilnojamojo turto statybų etapais. Nuosekliai įvertiname projektą ir glaudžiai dirbame su klientu, kad rastume sprendimus, atnešančius aukščiausią komercinę vertę.

 

KUO GALIME PADĖTI:

Statybos leidimo išdavimo teisėtumo klausimas
Statinio kokybės užtikirinimas ir garantijos
Sutartiniai nuostolių ir netesybų klausimai
Atstovaujame teismuose ir valstybinėse institucijose

Praktikos sritys

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.